KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 6104495

nr 610 4495

Tusch

Signerad, 30x42

Kondition: oramad

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 november 2009
kl 18:03:00

13/11 11:32:25 1      Vinnande bud